605 555 216 | (32) 780 83 16 biuro@argos-tychy.pl

Kotły ZGODA – WIEPRZ

Oferta

Kocioł grzewczy - ISKRA

Kocioł wodny, niskotemperaturowy, szufladowy, na miał i groszek

Kocioł automatycznie podaje paliwo i reguluje temperaturę. Sprawdza się przy ogrzewaniu domów jednorodzinnych, małych pawilonów handlowych i usługowych. Dzięki regulacji możewspółpracować z bojlerem na ciepłą wodę. Jako paliwo wykorzystuje miał węglowy i drobny groszek.

Kocioł c.o. ISKRA wykonano z pospawanych blach i stalowych rur, co czyni go wyjątkowo wytrzymałym. W dolnej przedniej części wymiennika znalazło się miejsce na palenisko z rusztem, a zaraz pod nim na komorę powietrza nadmuchowego. Szuflada na popiół znajduje się w dolnej tylnej części. Powietrze do paleniska doprowadzane jest wentylatorem nadmuchowym przez szczeliny między rusztami.

Kocioł grzewczy - ISKRA PLUS

Kocioł szufladowy, wykorzystywany do ogrzewania miałem i groszkiem. Zaliczany jest do kotłów wodnych, niskotemperaturowych.

Automatycznie podaje paliwo i sam reguluje temperaturę. Zimą, idealnie sprawdza się w domach jednorodzinnych oraz małych pawilonach handlowych i usługowych. Latem może współpracować z bojlerem na ciepłą wodę użytkową. Jako paliwo wykorzystuje suchy miał węglowy oraz groszek o granulacji do 3,5 cm.

Kocioł grzewczy - KSGW-ZGODA

Kocioł KSGW ZGODA to kocioł węglowy, komorowy, dolnego spalania

Kocioł posiada 5 lat gwarancji na wymiennik.

Kotły wodne typu „KSGW-ZGODA” to  tzw. kotły niskotemperaturowe. Wykonuje się je z kilku pospawanych ze sobą elementów stalowych, tak, by  ich solidna konstrukcja umożliwiała spalanie węgla w dolnej komorze. Dzięki temu do ogrzewania można również bez obaw używać węgla z domieszką mułu węglowego.

Kotły te są bardzo wytrzymałe i wydajne, doskonale sprawdzą się w instalacjach c.o. różnego rodzaju. Dzięki dolnemu spalaniu, kotły c.o. zapewniają bardzo wysoką sprawność energetyczną – powyżej 80%, przy jednoczesnym niskim zużyciu opału. Kocioł można w prosty sposób dostosować do potrzeb użytkującego. I tak np. na króćcu (dostępnym w każdej wersji standardowej)  można zamontować specjalny miarkownik ciągu, a na kotle – regulator temperatury, sterujący wlotem powietrza i pompką. Takie rozwiązania nie tylko poprawią komfort obsługi kotła, ale i przyczynią się do mniejszego zużycia węgla.

Kocioł z podajnikiem ślimakowym - EKO ZGODA

Kocioł EKO-ZGODA to kocioł wodny, niskotemperaturowy, z podajnikiem ślimakowym.

Kocioł EKO-ZGODA wyposażono w palenisko retortowe. Można nim sterować elektronicznie. Pracuje z instalacjami c.o. i ogrzewania wody w systemie otwartym. Przystosowany do ogrzewania węglem kamiennym typu groszek o parametrach określonych w instrukcji obsługi.

Szczegółowe informacje o asortymencie znajdują się na stronie producenta http://www.zgoda-wieprz.pl/