605 555 216 | (32) 780 83 16 biuro@argos-tychy.pl

Kotły ZGODA – WIEPRZ

Oferta

Kocioł ISKRA PLUS EKO

Kocioł grzewczy z podajnikiem szufladowym z serii ISKRA PLUS EKO to piec nowej generacji. Podajnik szufladowo-tłokowy to zaawansowane urządzenie, które dba o wydajne i bezpieczne spalanie paliwa.Nasz kocioł węglowy spełnia normy Ekoprojektu dla urządzeń grzewczych na paliwa stałe, dotyczące sezonowej sprawności energetycznej. Dzięki temu decydując się na zakup ekologicznego pieca ISKRA PLUS EKO można zadbać o środowisko oraz skorzystać z dofinansowania.

Kocioł ISKRA EKO ZGODA

Kocioł grzewczy z podajnikiem ślimakowym z serii ISKRA EKO ZGODA, tak jak inne nasze modele, jest wyposażony w automatyczne sterowanie za pomocą elektronicznego panelu, na którym można łatwo i szybko ustawić oczekiwaną temperaturę, obsługiwać dmuchawę i pompę co..

Kocioł jest przystosowany do opalania węglem typu groszek. Może służyć do ogrzewania powietrza oraz wody użytkowej. Zapewnia ekologiczne i ekonomiczne spalanie. Takie połączenie czyni z tego kotła grzewczego model idealny. W standardowej wersji jest wykonany z atestowanej stali kotłowej o grubości 6 mm, ale na zamówienie możemy także zastosować stal o grubości 8 mm. Udzielamy dwuletniej gwarancji na poszczególne elementy kotła oraz jego bezawaryjne działanie, szczelność wymiennika ciepła gwarantujemy przez okres 5 lat.

Kocioł ISKRA EKO PELLET

Kocioł Iskra Eco Pellet jest kotłem niskotemperaturowym wyposażonym w całkowicie zautomatyzowany palnik firmy Venma wraz z układem podawania paliwa (pellet). Regulator pracy kotła na pellet „Platinum Bio” jest nowoczesnym układem mikroprocesorowym, który steruje nie tylko pracą kotła, ale również systemem centralnego ogrzewania. Kocioł ten może być przeznaczony do ogrzewania domków jednorodzinnych oraz małych pawilonów handlowych i usługowych.

Nasz innowacyjny piec na pellet klasy 5 jest w pełni zautomatyzowany, wydajny i komfortowy w użytkowaniu. Wykonany z solidnych materiałów, na które udzielamy gwarancji. Spełnia wymogi EcoDesign odnośnie do ilości pyłów emitowanych do środowiska naturalnego. ISKRA EKO PELLET to kocioł najnowszej generacji, w którym technologia ułatwia obsługę i konserwację, tak że działa praktycznie bez konieczności nadzoru użytkownika.

EKO D ZGODA

Kocioł EKO D ZGODA jest wyposażony w podajnik ślimakowy z obrotowym paleniskiem firmy Pancerpol, spełnia wymogi klasy 5. Podajnik ślimakowy to najpopularniejszy sposób podawania paliwa do kotła. Paliwo stałe jest dostarczane regularnie, w odpowiedniej porcji, bez potrzeby ingerencji użytkownika. Dodatkowo palenisko obrotowe ma tę zaletę, że szlaka powstająca na palenisku jest systematycznie rozbijana. Dzięki temu do paleniska dociera więcej powietrza, a węgiel jest równomiernie rozkładany wewnątrz komory spalania. Retorta obrotowa działa przy tym cicho i bezawaryjnie. Do produkcji kotłów co używamy stali kotłowej z atestem o grubości 6-8 mm, co zapewnia długoletnią eksploatację bez problemów. Ponadto działanie kotła jest objęte gwarancją.

Szczegółowe informacje o asortymencie znajdują się na stronie producenta http://www.zgoda-wieprz.pl/