605 555 216 | (32) 780 83 16 biuro@argos-tychy.pl

KOMEX

Grzejniki łazienkowe

Grzejniki łazienkowe – do wyboru ciepło w tradycyjnej lub nowoczesnej oprawie. Połączenie pełniej gamy kolorów i kształtów z funkcjonalnością i estetyką. Łazienka coraz częściej jest traktowana jako miejsce relaksu. Zarówno małe jak i przestrzenne miejsca mogą spełniać taką rolę. Wszystko uzależnione jest od odpowiedniej aranżacji wnętrza oraz doboru całego wyposażenia. Jednym z istotnych elementów tego procesu jest grzejnik łazienkowy, który w dzisiejszych czasach ma za zadanie nie tylko spełniać wymogi komfortu cieplnego oraz służyć jako wieszak czy suszarka dla naszych ręczników ale także swoim wyglądem nada pomieszczeniu niespotykany efekt.

Grzejniki chromowane

Grzejnik chromowany pozwala nam na pewną zabawę wyobraźnią. Wiemy dlaczego – chrom pasuje do wnętrza nowoczesnego i klasycznego. Idealnie wpasuje się w każdą aranżację i rozwiąże problem doboru odpowiedniej kolorystyki. Grzejnik chromowany to połączenie estetyki z wysoką jakością wykonania. Jego największą zaletą jest uniwersalność – pasuje do każdej kolorystyki i aranżacji wnętrza oraz wspaniale komponuje się z błyszczącą galanterią łazienkową.

Grzejniki nierdzewne

Inox – czyli nowoczesność w połączeniu z surowym klimatem nowoczesnych wnętrz. Grzejnik w stali nierdzewnej to nie tylko długa żywotność i lepsza jakość ale też klasyka i elegancja. Grzejnik ze stali nierdzewnej nadaje każdemu pomieszczeniu niepowtarzalny, klasyczny klimat, który w harmonijny sposób komponuje się z elementami zaprojektowanymi w stylu inox. Szczotkowanie, , które jest jednym z elementów procesu produkcji daje nam pewność, że nawet po wielu latach grzejnik zachowa swoją świeżość i początkowy wygląd.

Szczegółowe informacje o asortymencie znajdują się na stronie producenta http://www.grzejniki-komex.pl/